ОДБОРНИЦИ СО КОВИН ЗА КОНСТИТУТИВНУ СЕДНИЦУ 21. АВГУСТА 2020

 

  1. САЊА ПЕТРОВИЋ, 1972, дипломирани дефектолог, Ковин
  2. ВИОЛЕТА ОЦОКОЉИЋ, 1988, дипломирани туризмолог, Ковин
  3. ДР. СРЂАН НЕНЕК, 1973, лекар специјалиста ург.медицине, Гај
  4. ДР. АЛЕКСАНДАР КОСТИЋ, 1988, доктор медицине, Ковин
  5. ДР. СРЂАН РАНЧИЋ, 1973, доктор ветерине, Ковин
  6. СНЕЖАНА ТОМИЋ, 1991, дипломирани васпитач, Ковин
  7. ДРАГИЦА РАДМАНОВИЋ, 1948, пензионер, Ковин
  8. РАТКО МОСУРОВИЋ, 1982, струковни економиста, Ковин
  9. ЗЛАТКО ТИЛИЋ, 1964, грађевински техничар, Дубовац
  10. ЗОРАН БРАДАЊИ, 1969, машински техничар, Делиблато
  11. ДРАГАН ШЉИВОВАЧКИ, 1984, техничар за биотехнологију, Баваниште
  12. ДУШАН МАКСИМОВИЋ, 1976, економиста, Ковин
  13. МИЛАН МИЛОВАНОВ, 1984, дипломирани географ, Плочица
  14. ИВАНА ЈОВАНОВ, 1991, дипломирани новинар, Ковин
  15. МАЈА ФИЛИПОВИЋ СТЕФАНОВИЋ, 1977, трговински техничар, Мало Баваниште
  16. АЛЕКСАНДАР ПАУЛИЦА, 1976, ветеринарски техничар, Мраморак
  17. СНЕЖАНА МАНЧИЋ, 1995, медицинска техничар, Баваниште
  18. ДРАГАН ТОШИЋ, 1959, административни радник, Скореновац
  19. МИЛАН ДРАГИЋ, 1965, електротехничар, Мраморак
  20. ВЕРА РАДОВИЋ, 1962, економиста, Ковин
  21. НЕБОЈША БУФАН, 1972, механичар пољоприв. Машина, Гај
  22. ВЛАДАН ИЛИЋ, 1965, предузетник, Дубовац
  23. СЛОБОДАН ЛАЦКУ, 1968, аутомеханичар, Делиблато
  24. ЕЛЕОНОРА ИВАШКУ, 1988, дипломирани економиста, Делиблато
  25. НИНА КОЗИЦА, 1985, спец. струковни нутрициониста, Мраморак
  26. АЛЕКСАНДАР ТРНОВАНОВИЋ, 1983, предузетник, Плочица
  27. ДУШАН РНИЋ, 1962, електричар, Ковин
  28. ДЕЈАН ЧАБОВИЋ, 1984, механичар грејне и расхладне тех., Дубовац
  29. СНЕЖАНА СТАНОЈЕВ, 1986, струковни инг. жел. машинства, Баваниште
  30. МАРИЈАНА КУТЛАШИЋ, 1976, медицински техничар, Баваниште
  31. РАДИША АНТОНИЈЕВ, 1964, шумарски техничар, Делиблато
  32. МИЛОШ МИЛОСАВЉЕВИЋ, 1989, дипломирани економиста, Ковин
  33. ЈОВИЦА ДОЛОВАЧКИ, 1957, пољопривредни механичар, Мраморак
  34. ИЛИЈА ПИРКОВ, 1974, предузетник, Скореновац
  35. ИМРЕ ЧОТИ, 1965, пољопривредни техничар, Скореновац
  36. МЕЛИТА ЕРДЕШ, 1989, ликовни техничар, Скореновац
  37. ЗОРАН НИКОЛИЋ, 1958, дипл. правник, Ковин
  38. ДАРКО БАКОВИЋ, 1968, референт, Ковин
  39. КАТАРИНА ЛОВИЋ, 1976, економиста, Ковин
  40. МАРКО МИЛОСАВЉЕВИЋ, 1988, тех. друм. саобраћаја, Плочица
  41. МАРИНА МИЛОШ, 1966, електротехничар, Гај
  42. БИЉАНА ИЛИЋ, 1963, књижничар, Гај
  43. НЕМАЊА ВУЈАСИНОВИЋ, 1988, дипл.правник, Ковин
  44. МИЛЕНКО ГРУЈИЧИЋ, 1959, ветеринар, Мраморак
  45. БОЈАН ТАЈДИЋ, 1988, мех.пољ.механ., Делиблато

НАПОМЕНА: С обзиром да су неки од одборника на самој конститутивној седници изабрани на функције извршне власти, овај списак биће измењен после наредне седнице Скупштине општине, када буду потврђени мандати новим одборницима (са листа које су на изборима јуна 2020. добиле мандате).

На овде датој Збирној листи, одборници под бр. 1 – 33. изабрани су са листе „СРПСКА НАПРЕДНА СТРАНКА-АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ-ЗА НАШУ ДЕЦУ“; одборници под бр. 34-36. су са листе Vajdasági Magyar Szövetség – Pásztor István-Савез Војвођанских Мађара – Иштван Пастор; одборници под бр. 37-45. изабрани су са листе ИВИЦА ДАЧИЋ-„Социјалистичка партија Србије (СПС)– Јединствена Србија (ЈС)- Драган Марковић Палма“.